×

Sprzęt

Wyposażenie centrum stomatologicznego Dent Kraków

Centrum stomatologiczne Dent Kraków w całości wyposażone jest w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt dentystyczny, produkowany przez marki firm uznawane za najlepsze na całym świecie.

W swoim posiadaniu mamy najnowocześniejszy system radiowizjografii cyfrowej (RVG). Dzięki niemu lekarz jest w stanie wykonać zdjęcie w ciągu 1 minuty i omówić je razem z pacjentem na ekranie monitora. Poprzez zastosowanie czujnika cyfrowego, dawka promieniowania została ograniczona o 90 procent. Oprogramowanie umożliwia lekarzowi wykonanie dodatkowych pomiarów, takich jak: pomiar długości kanału czy względnej gęstości kości.

Bezpieczeństwo

Dbając o bezpieczeństwo pacjentów, kładziemy szczególny nacisk na używanie jednorazowych narzędzi i materiałów (dla każdego pacjenta przygotowany jest jednorazowo pakowany zestaw narzędzi i wierteł). Zastosowane rozwiązania przewyższają normy Inspekcji Sanitarnej.

Nowoczesne technologie

Dysponujemy także nowoczesnym urządzeniem SleeperOne, umożliwiającym kontrolowane przez mikroprocesor podawanie środka znieczulającego. System ten analizuje opór tkanek i dostosowuje ciśnienie tak, aby nie przekroczyło granicy odczuwania bólu. Dzięki temu sam proces jest krótki i bezstresowy. SleeperOne można stosować do wszystkich typów znieczuleń. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie medycyny. Zarówno lekarz, jak i pacjent są chronieni przed zakażeniem dzięki specjalnej formie pakowania jednorazowych końcówek, dostarczanych w sterylnych opakowaniach. Polecany szczególnie do wykonywania znieczuleń u dzieci i osób wrażliwych na ból oraz odczuwających lęk przed strzykawką.

Brak ocen

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Dent Kraków – Stomatologia, Implantologia i Ortodoncja