×

O naszym gabinecie

Witamy w Dent Kraków!

Dent Kraków to profesjonalne i nowoczesne centrum stomatologii w Krakowie. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług dentystycznych z zachowaniem maksymalnego komfortu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z uwagi na doskonałą lokalizację naszej kliniki, która mieści się w samym centrum miasta, dojazd możliwy jest wszelkimi środkami komunikacji miejskiej z każdego punktu Krakowa. Zmotoryzowani klienci mogą natomiast skorzystać z dużego, bezpłatnego parkingu, znajdującego się na terenie naszego Centrum. Pozostałe atuty Dent Kraków to przede wszystkim przestronne, klimatyzowane wnętrza oraz profesjonalna obsługa. Szeroki zakres usług oferowanych przez nasze centrum pozwala na indywidualne podejście do każdego pacjenta i sprostanie wszystkim jego wymaganiom.

Wartości wyznawane przez nasze Centrum Dentystyczne

Ze szczególną starannością dostosowaliśmy ofertę naszego Centrum również do potrzeb najmłodszych pacjentów, dla których dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wizyta u stomatologa już nigdy nie będzie kojarzyła się z bólem i strachem.
Wysokie kwalifikacje naszych pracowników, nowoczesne wyposażenie gabinetów a także szczególna dbałość o wysoką jakość usług oraz komfort i bezpieczeństwo pacjentów pozwoliły nam stworzyć nowoczesną praktykę stomatologiczną. Bardzo istotne jest dla nas to, aby nasi pacjenci mieli nie tylko zdrowe, ale i piękne zęby.

Nasi lekarze

W skład personelu Dent Kraków wchodzą doświadczeni lekarze stomatolodzy, ortodonci, protetycy oraz chirurdzy dentystyczni. W trosce o najwyższą jakość usług nieodbiegającą od standardów światowych, zespół stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, seminariach oraz konferencjach odbywających się na terenie całej Polski.

Dent Kraków - Stomatologia, Implantologia i Ortodoncja Kraków
Dent Kraków - Stomatologia, Implantologia i Ortodoncja Kraków
Brak ocen
Dent Kraków – Stomatologia, Implantologia i Ortodoncja